Yalan Dünya 56. Bölüm Sezon Finali izle 24 Haziran 2013 izle | Full HD Tek Parça Dizi izle 
Reklamı Kapat
 Tarih: 24.06.2013
 Hit: 1758
Videolar Açılmadığında: Sayfayı yenileyin ve tekrar oynatmayı deneyin.Sorunun devam etmesinde, yorum kısmından bize bildirin, en kısa sürede yenilenecektir. Açılmamasının diğer nedeni dns sorunları olabilir. Bunun Çözümü Olarak Google Dns Ayarlarını Kullanmanızı Öneriyoruz.Ayarlamak İçin Tıklayın. Flashplayer eklentisinin güncel olmasına da dikkat etmeyi unutmayınız. Kontrol etmek için buraya tıklayın.
Reklamlar Hakkında:
Malumunuz internette yayın yapan birçok site gibi bizimde gelir kaynağımız yayınladığımız reklamlardır. Bunun için siteminize bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeyecek ve sizi çok rahatsız etmeyecek reklamlar yerleştirdik.
Sitemizden En İyi Performansı Almak İçin Firefox Tarayacısını Tercih Etmenizi Öneriyoruz.
 Etiketler: Yalan Dünya 56. Bölüm Sezon Finali izle, Yalan Dünya 56. Bölüm Sezon Finali Full izle, Yalan Dünya son bölüm tek parça, Yalan Dünya HD izle, Yalan Dünya dizisi izle, Yalan Dünya tek parça izle, Yalan Dünya Son Bölüm izle,
 Açıklama: Yalan Dünya izle, Yalan Dünya tek part, Yalan Dünya 56. Bölüm Sezon Finali full hd izle, Yalan Dünya 56. Bölüm Sezon Finali online tek parça izle, Yalan Dünya 56. Bölüm Sezon Finali 24 Haziran 2013 Pazartesi izle, Yalan Dünya tek parça full izle, Yalan Dünya 720p HD izle, Yalan Dünya 24 Haziran 2013 Pazartesi izle, Yalan Dünya kesintisiz izle
Bölüm Açıklaması: Yalan Dünya'nın bir önceki bölümünde Rıza, Deniz'e öfkelenmiş ve bir anlık sinirle Nurhayat'a evlilik teklifinde bulunmuştu. Rıza'nın sürpriz teklifini kabul eden Nurhayat'sa pişmanlığı ve şaşkınlığı bir arada yaşadı. Bu ani gelişme üzerine Kocabaşlar ailesi ile Bünyamin de bir an evvel Nurhayat'la Rıza'yı evlendirmenin derdine düştü. Gülistan tarafından basılan Selahattin ise paniğe kapılırken Tülay, Selahattin'in boşanıp kendisiyle evleneceğinin hayallerini kurdu. Selahattin'le evleneceği için kendisini ev hanımı moduna sokan Tülay, bunu pavyonda da sürdürünce oldukça gülünç görüntüler ortaya çıktı. Diğer yandan yeni reklam filminde oynayan Bünyamin, heyecanla hazırlandığı çekimlerde sürpriz bir olayla karşılaştı. Emir ise Nurhayat'ın Rıza'yla evlenecek olmasından dolayı tükenmişlik sendromuna girdi. Ancak Emir'in tükenmişlik sendromu setteki herkese sırasıyla yayıldı. Vasfiye teyze de Rıza'nın bilinçaltındaki çocukluk travmasını ortaya çıkarttı. 24 Haziran Pazartesi akşamı yayımlanacak olan Yalan Dünya 56. Bölümde Rıza ve Nurhayat'ın ikinci kez nikah masasına oturna sürprizi yaşanacak. Düğün hazırlıkları tamamlanacak ve Nurhayat'ın babası Yıldırım Bey herhangi bir aksilik olmaması için önlemlerini alacaktır. Düğün salonunu bizzat kendisi seçmek isteyecek olan Yıldırım Bey, yanlışlıkla Zerrinler'in pavyonunu düğün için ayarlayacaktır. Zerrin'se kim olduğunu bilmediği Yıldırım Bey'e asılmayı ihmal etmeyecektir. Diğer yandan Selahattin de Gülistan'dan boşanmamak için çareler aramaya devam ederken Tülay da bir an evvel evlenmek için onu sıkıştıracaktır. Nurhayat ve Rıza'nın düğününün iptal olmasını içten içe dileyecek olan Deniz ve Emir, herhangi bir aksilik çıkması Çin tetikte bekleyecektir. Vasfiye Teyzeyse yine sahneye çıkacak ve Gülistan'ı memleketten Zeynel'le tanıştıracaktır. Gülistan, gizlice Zeynel'le buluşurken Rıza da düğün öncesi Deniz'le son bir konuşma yapmanın fırsatını kollayacaktır. Düğün gecesiyse önce Rıza ve Nurhayat cephesinde beklenmedik gelişmeler yaşanacaktır. Yalan Dünya 56. Bölümüyle 24 Haziran Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında!

Dizi Hakkında: Avrupa Yakası'nın yazarı Gülse Birsel'den kahkaha dolu bir komedi daha. Her hafta gündemi yakalayan göndermeleri ve konuk oyuncularıyla, türk televizyonlarının özlediği komediyi yeniden ekrana taşıyan Yalan Dünya, bir takım garip tesadüfler sonucu Cihangir'de bir arada, aynı terasta yaşamak zorunda kalan büyük bir aile ve karşı dairelerindeki kiracılar olan oyuncuların, komik hikayelerinden oluşuyor.

 Yorum Yap
Küfür, Hakaret ve İnançlara Saldırı İçeren Yorumlar Yayınlamayacaktır. Güvenlik Numarası Hatası Durumunda Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyiniz.
 Yalan Dünya 56. Bölüm Sezon Finali Yorumları

Dizinin Diğer Bölümleri


Copyright © 2012-2013 dizi-izlet.org All rights reserved.
Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşımm sitelerinden alınmaktadır.Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. SiteMap