Şefkat Tepe 97. Bölüm Tek Parça izle 9 Şubat 2013 izle | Full HD Tek Parça Dizi izle 
Reklamı Kapat
  • Part 1
 Tarih: 09.02.2013
 Hit: 1327
Videolar Açılmadığında: Sayfayı yenileyin ve tekrar oynatmayı deneyin.Sorunun devam etmesinde, yorum kısmından bize bildirin, en kısa sürede yenilenecektir. Açılmamasının diğer nedeni dns sorunları olabilir. Bunun Çözümü Olarak Google Dns Ayarlarını Kullanmanızı Öneriyoruz.Ayarlamak İçin Tıklayın. Flashplayer eklentisinin güncel olmasına da dikkat etmeyi unutmayınız. Kontrol etmek için buraya tıklayın.
Reklamlar Hakkında:
Malumunuz internette yayın yapan birçok site gibi bizimde gelir kaynağımız yayınladığımız reklamlardır. Bunun için siteminize bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeyecek ve sizi çok rahatsız etmeyecek reklamlar yerleştirdik.
Sitemizden En İyi Performansı Almak İçin Firefox Tarayacısını Tercih Etmenizi Öneriyoruz.
 Etiketler: Şefkat Tepe 97. Bölüm Tek Parça izle, Şefkat Tepe 97. Bölüm Tek Parça online tek parça, Şefkat Tepe 97. Bölüm Tek Parça Full HD izle, Şefkat Tepe son bölüm tek parça, Şefkat Tepe Son Bölüm izle, Şefkat Tepe HD izle, Şefkat Tepe tek parça,
 Açıklama: Şefkat Tepe izle, Şefkat Tepe tek part, Şefkat Tepe 97. Bölüm Tek Parça full hd izle, Şefkat Tepe 97. Bölüm Tek Parça online tek parça izle, Şefkat Tepe 97. Bölüm Tek Parça 9 Şubat 2013 Cumartesi izle, Şefkat Tepe tek parça full izle, Şefkat Tepe 720p HD izle, Şefkat Tepe 9 Şubat 2013 Cumartesi izle, Şefkat Tepe kesintisiz izle
Bölüm Açıklaması: Tim bu kez, hapisten firar eden tehlikeli örgüt elemanı Botan'ı durdurmak için harekete geçer. Botan, onu hapse gönderen Sungurlar timinden ve diğer herkesten intikam almak üzere geri gelir. Örgüt devleti yıpratmak ve barış sürecini baltalamak için intikam önceliğinin en başına Savcı Ömer'i koyar ve hain planlarını uygulamaya başlar. Diğer yandan Naza ise oğlu Volkan'ın gittikçe ağırlaşan hastalığı nedeniyle Serdar'dan yardım istemek zorunda kalır. Serdar’ın ise tek bir şartı vardır; o da Naza’nın oğlunu karakola bırakması. Ancak Naza, karakola hain bir saldırı düzenleyeceğini haber alır ve işler iyice çıkmaza girer.

Dizi Hakkında: Türkiye’nin doğusunda yaşanan terör olaylarının ailelere etkilerini konu edinen dizi 1997 yılında Güneydoğu'da yaşanan acı tecrübelere ışık tutuyor.

 Yorum Yap
Küfür, Hakaret ve İnançlara Saldırı İçeren Yorumlar Yayınlamayacaktır. Güvenlik Numarası Hatası Durumunda Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyiniz.
 Şefkat Tepe 97. Bölüm Tek Parça Yorumları

 Admin 10 Şubat 2013 - 09:05


Video açılıyor herhangi bir sorun yok. Sayfayı yenileyip tekrar deneyin.

 filiz ozkir 10 Şubat 2013 - 08:54


video acilmiyor gz58s

Dizinin Diğer Bölümleri


Copyright © 2012-2013 dizi-izlet.org All rights reserved.
Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşımm sitelerinden alınmaktadır.Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. SiteMap