Şefkat Tepe 112. Bölüm Tek Parça izle 25 Mayıs 2013 izle | Full HD Tek Parça Dizi izle 
Reklamı Kapat
  • Part 1
 Tarih: 25.05.2013
 Hit: 4334
Videolar Açılmadığında: Sayfayı yenileyin ve tekrar oynatmayı deneyin.Sorunun devam etmesinde, yorum kısmından bize bildirin, en kısa sürede yenilenecektir. Açılmamasının diğer nedeni dns sorunları olabilir. Bunun Çözümü Olarak Google Dns Ayarlarını Kullanmanızı Öneriyoruz.Ayarlamak İçin Tıklayın. Flashplayer eklentisinin güncel olmasına da dikkat etmeyi unutmayınız. Kontrol etmek için buraya tıklayın.
Reklamlar Hakkında:
Malumunuz internette yayın yapan birçok site gibi bizimde gelir kaynağımız yayınladığımız reklamlardır. Bunun için siteminize bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeyecek ve sizi çok rahatsız etmeyecek reklamlar yerleştirdik.
Sitemizden En İyi Performansı Almak İçin Firefox Tarayacısını Tercih Etmenizi Öneriyoruz.
 Etiketler: Şefkat Tepe 112. Bölüm Tek Parça izle, Şefkat Tepe 112. Bölüm Tek Parça full izle, Şefkat Tepe son bölüm tek parça, Şefkat Tepe HD izle, Şefkat Tepe dizisi izle, Şefkat Tepe Son Bölüm izle, Şefkat Tepe tek parça izle,
 Açıklama: Şefkat Tepe izle, Şefkat Tepe tek part, Şefkat Tepe 112. Bölüm Tek Parça full hd izle, Şefkat Tepe 112. Bölüm Tek Parça online tek parça izle, Şefkat Tepe 112. Bölüm Tek Parça 25 Mayıs 2013 Cumartesi izle, Şefkat Tepe tek parça full izle, Şefkat Tepe 720p HD izle, Şefkat Tepe 25 Mayıs 2013 Cumartesi izle, Şefkat Tepe kesintisiz izle
Bölüm Açıklaması: Amerikan filmlerine taş çıkaracak bir bölümle ekranlara gelmeye hazırlanan Şefkat Tepe'nin 112. Bölüm Fragmanı. Şefkât Tepe 112. Bölüm fragmanı izleyin. Aydınlık bir ülke için mücadele etmeye kararlı Sungurlar Timi... Şefkât Tepe, yeni sezonda yeni bölümüyle ekrana geliyor... Samanyolu tv ekranında yayınlanan Şefkat Tepe her cuma akşamına damga vurmaya devam ediyor. Hayranları Şefkat tepesi 112.bölümü merakla bekliyorken tanıtım fragmanı web sayfamızda yayınlanmaktadır. Şefkat Tepe yeni 112.bölümü ile 24 mayıs 2013 cuma akşamı kaldığı yerden devam edecek.. Serdar Komutan ve askerlerinin destansı hikayesi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Terörün çirkin yüzünün tüm şiddetiyle yaşandığı yıllarda, Güneydoğu halkı için huzurlu günler oldukça uzakta gibi görünmektedir. Fakat kirli oyunlarıyla insanları kullanan terör örgütünün hesaba katmadığı bir şey vardır: Sungurlar Timi. Şefkat Tepe, heyecan ve aksiyon dolu sahneleriyle gerçek bir ekran fenomeni. Şefkât Tepe nefes nefese bir bölümle ekrana geliyor. Sungurlar Timin'i, KİT ve Savunma ajanlarının saldhazırlığında olduğunu öğrenince sınır ötesine geçerler. Ancak Aslı, Şahin'in öldüğüne asla inanamaz ve bu da Tim'in başını oldukça ağrıtacağa benziyor. Yaşanan olaylar neticesinde Celil ve Serdar ne gibi bir yol haritası çizeceğini seyrederek hep birlikte seyredeceğiz. Şefkat Tepe Genel Konusu: Hikaye terör olaylarının tavan yaptığı 1997'de Güney Doğu'da geçiyor. Askerler şehit edilirlerken, bölge halkı da terörden ciddi zararlar görmekte, insanlar terör yanlısı ve devlet yanlısı olarak sınıflandırılmaktalar, evler yakılmakta, devlet yanlısı olanlar teröristler tarafından aileleri ile birlikte öldürülmekte, çocukları dağa çıkarılmaktalardır. Bölgede yaşayan bir çocuk kazandığı Kara Harp Okulu'na giderken, geride kalan ailesi teröristler tarafından vahşice katledilir.

Dizi Hakkında: Türkiye’nin doğusunda yaşanan terör olaylarının ailelere etkilerini konu edinen dizi 1997 yılında Güneydoğu'da yaşanan acı tecrübelere ışık tutuyor.

 Yorum Yap
Küfür, Hakaret ve İnançlara Saldırı İçeren Yorumlar Yayınlamayacaktır. Güvenlik Numarası Hatası Durumunda Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyiniz.
 Şefkat Tepe 112. Bölüm Tek Parça Yorumları

Dizinin Diğer Bölümleri


Copyright © 2012-2013 dizi-izlet.org All rights reserved.
Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşımm sitelerinden alınmaktadır.Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. SiteMap