Sakarya Fırat 151. Bölüm Final Tek Parça izle 12 Haziran 2013 izle | Full HD Tek Parça Dizi izle 
Reklamı Kapat
!Part 2 ve Part 3 Alternatif Olarak Eklenmiştir.
 Tarih: 12.06.2013
 Hit: 2665
Videolar Açılmadığında: Sayfayı yenileyin ve tekrar oynatmayı deneyin.Sorunun devam etmesinde, yorum kısmından bize bildirin, en kısa sürede yenilenecektir. Açılmamasının diğer nedeni dns sorunları olabilir. Bunun Çözümü Olarak Google Dns Ayarlarını Kullanmanızı Öneriyoruz.Ayarlamak İçin Tıklayın. Flashplayer eklentisinin güncel olmasına da dikkat etmeyi unutmayınız. Kontrol etmek için buraya tıklayın.
Reklamlar Hakkında:
Malumunuz internette yayın yapan birçok site gibi bizimde gelir kaynağımız yayınladığımız reklamlardır. Bunun için siteminize bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeyecek ve sizi çok rahatsız etmeyecek reklamlar yerleştirdik.
Sitemizden En İyi Performansı Almak İçin Firefox Tarayacısını Tercih Etmenizi Öneriyoruz.
 Etiketler: Sakarya Fırat 151. Bölüm Final Tek Parça izle, Sakarya Fırat 151. Bölüm Final Tek Parça Full izle, Sakarya Fırat son bölüm tek parça, Sakarya Fırat HD izle, Sakarya Fırat dizisi izle, Sakarya Fırat tek parça izle, Sakarya Fırat Son Bölüm izle,
 Açıklama: Sakarya Fırat izle, Sakarya Fırat tek part, Sakarya Fırat 151. Bölüm Final Tek Parça full hd izle, Sakarya Fırat 151. Bölüm Final Tek Parça online tek parça izle, Sakarya Fırat 151. Bölüm Final Tek Parça 12 Haziran 2013 Çarşamba izle, Sakarya Fırat tek parça full izle, Sakarya Fırat 720p HD izle, Sakarya Fırat 12 Haziran 2013 Çarşamba izle, Sakarya Fırat kesintisiz izle
Bölüm Açıklaması: Sakarya Fırat'ın bir önceki bölümünde Osman, Albay'dan beklediği izni almış ve Teo'yu yok etmek için Poyraz Timi'yle birlikte operasyona başlamıştı. Teo'nun bir köyün korucularını infaz ettiği haberi Osman ve ekibinin o köye doğru yönelmesine sebep oldu. Kovalamaca sürerken Teo, yeni planını Miro üzerinden yaptı. Diğer yandan düğün hazırlıklarına hız veren Halil Bey'in Melike Nine'yle arası bu yüzden bozuldu. İbrahim'in Atabey seçimleri için hazırlıkları da son sürat devam etti. Beklenmedik bir gelişme yaşanmış ve İbrahim'in bütün planları alt üst oldu. 12 Haziran Çarşamba akşamı TRT 1 ekranlarına gelecek olan Sakarya Fırat 151. Bölümde büyük bir final yaşanıyor. Yıllardır süren savaş nihayet sonuçlanacak, hesap defteri kapanacaktır. Osman, meydan okuyan Teo'ya sert bir cevap verecektir. Fatih ise düştüğü uçurumdan sürpriz bir isim tarafından kurtarılırken Miro, yeni bir hayata başlayacaktır. İbrahim ise her şeyin iyiye gittiği Atabey'de tüm planları alt üst edecek bir adım atacaktır. Dizginleri ele aldığını zanneden Fatma, kötü bir sürprizle şok olacaktır. Melike, babasını mutlu etmeyi başarırken Halis, hayatında yeni bir sayfa açacaktır. Sakarya Fırat, heyecan ve gerilim dolu 141. Bölümü ile 12 Haziran Çarşamba akşamı TRT 1'de!

Dizi Hakkında: Osman Kanat, Şırnak'ta Çeliktepe Jandarma Karakolu'nda görev yapan Uzman Jandarma II. Kademeli Çavuştur. Arkadaşı ve devresi Uzman Jandarma Cemil ile düzenlediği bir operasyon terör örgütünü kızdırır ve Terörist Nejla, intikam almak için karakola saldırır. Çeliktepe Jandarma Karakolu, bu baskından sonra Küpeli Nejla'nın ve arkadaşları Bakır, Maho'nun adamlarına karşı ölümüne bir savaşa girerler.

 Yorum Yap
Küfür, Hakaret ve İnançlara Saldırı İçeren Yorumlar Yayınlamayacaktır. Güvenlik Numarası Hatası Durumunda Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyiniz.
 Sakarya Fırat 151. Bölüm Final Tek Parça Yorumları

Dizinin Diğer Bölümleri


Copyright © 2012-2013 dizi-izlet.org All rights reserved.
Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşımm sitelerinden alınmaktadır.Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. SiteMap