Sakarya Fırat 140. Bölüm izle 27 Mart 2013 izle | Full HD Tek Parça Dizi izle 
Reklamı Kapat
 Tarih: 27.03.2013
 Hit: 5677
Videolar Açılmadığında: Sayfayı yenileyin ve tekrar oynatmayı deneyin.Sorunun devam etmesinde, yorum kısmından bize bildirin, en kısa sürede yenilenecektir. Açılmamasının diğer nedeni dns sorunları olabilir. Bunun Çözümü Olarak Google Dns Ayarlarını Kullanmanızı Öneriyoruz.Ayarlamak İçin Tıklayın. Flashplayer eklentisinin güncel olmasına da dikkat etmeyi unutmayınız. Kontrol etmek için buraya tıklayın.
Reklamlar Hakkında:
Malumunuz internette yayın yapan birçok site gibi bizimde gelir kaynağımız yayınladığımız reklamlardır. Bunun için siteminize bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeyecek ve sizi çok rahatsız etmeyecek reklamlar yerleştirdik.
Sitemizden En İyi Performansı Almak İçin Firefox Tarayacısını Tercih Etmenizi Öneriyoruz.
 Etiketler: Sakarya Fırat 140. Bölüm izle, Sakarya Fırat 140. Bölüm online tek parça, Sakarya Fırat 140. Bölüm Full HD izle, Sakarya Fırat son bölüm tek parça, Sakarya Fırat HD izle, Sakarya Fırat Son Bölüm izle, Sakarya Fırat tek parça,
 Açıklama: Sakarya Fırat izle, Sakarya Fırat tek part, Sakarya Fırat 140. Bölüm full hd izle, Sakarya Fırat 140. Bölüm online tek parça izle, Sakarya Fırat 140. Bölüm 27 Mart 2013 Çarşamba izle, Sakarya Fırat tek parça full izle, Sakarya Fırat 720p HD izle, Sakarya Fırat 27 Mart 2013 Çarşamba izle, Sakarya Fırat kesintisiz izle
Bölüm Açıklaması: Sakarya Fırat'ın bir önceki bölümünde Osman'a arkadaşlarıyla birlikte sivil bir görevle görevlendirilmişti. Özel bir operasyon için göreve soyunan Osman, Halis, Metin, Vedat ve Fatih, örgütten kaçıp kendilerine sığınan sürpriz bir ismin şaşkınlığını yaşamıştı. Miro, Jiyan ve Teo da o ismin peşine düştü. Osman ve Timi, yine Miro ve adamlarının ateş çemberinin ortasında kalmış, Metin ve Halis ölümle burun buruna gelmişti. Çeliktepe Karakolu, Ercü'ye gelen bir ziyaretçi tarafından karıştırıldı. Nilgün ile Halil arasındaki soğukluk azalmıştı ki son anda gelişen bir olay ikilinin arasının yeniden açılmasına sebep oldu. 27 Mart Çarşamba akşamı TRT 1 ekranlarına gelecek olan Sakarya Fırat 140. Bölümde Osman'ın tüm planları çarşı izninde başını derde sokan Poyraz Timi yüzünden bozulacaktır. Durali Başçavuş, hastaneden ziyaret edeceği Hamza'nın durumu karşısında endişelenecektir. Hamza ise bir yolunu bulup hastamedem kaçmayı başaracaktır. Çeliktepe Karakolu, Hamza'nın hastaneden kaçışıyla derhal harekete geçecektir. Teo ile bombalı eylem hazırlığına girişecek olan Bakır, Çeliktepe Karakolu'nu havaya uçurmayı hedefleyecektir. Nilgin'ün eski kocasının ilçeye gelişi başta Halil olmak üzere birçok kişiyi tedirgin edecektir. Nilgün'ün sürpriz telefonu ise tedbir almaya çalışan Halil'i şaşkına çevirecektir... Sakarya Fırat, heyecan ve gerilim dolu 140. Bölümü ile 27 Mart Çarşamba akşamı TRT 1'de!

Dizi Hakkında: Osman Kanat, Şırnak'ta Çeliktepe Jandarma Karakolu'nda görev yapan Uzman Jandarma II. Kademeli Çavuştur. Arkadaşı ve devresi Uzman Jandarma Cemil ile düzenlediği bir operasyon terör örgütünü kızdırır ve Terörist Nejla, intikam almak için karakola saldırır. Çeliktepe Jandarma Karakolu, bu baskından sonra Küpeli Nejla'nın ve arkadaşları Bakır, Maho'nun adamlarına karşı ölümüne bir savaşa girerler.

 Yorum Yap
Küfür, Hakaret ve İnançlara Saldırı İçeren Yorumlar Yayınlamayacaktır. Güvenlik Numarası Hatası Durumunda Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyiniz.
 Sakarya Fırat 140. Bölüm Yorumları

Dizinin Diğer Bölümleri


Copyright © 2012-2013 dizi-izlet.org All rights reserved.
Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşımm sitelerinden alınmaktadır.Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. SiteMap