Osmanlı Tokadı 4. Bölüm Tek Parça izle 4 Mayıs 2013 izle | Full HD Tek Parça Dizi izle 
Reklamı Kapat
!Part 2 Alternatif Olarak Eklenmiştir.
 Tarih: 04.05.2013
 Hit: 730
Videolar Açılmadığında: Sayfayı yenileyin ve tekrar oynatmayı deneyin.Sorunun devam etmesinde, yorum kısmından bize bildirin, en kısa sürede yenilenecektir. Açılmamasının diğer nedeni dns sorunları olabilir. Bunun Çözümü Olarak Google Dns Ayarlarını Kullanmanızı Öneriyoruz.Ayarlamak İçin Tıklayın. Flashplayer eklentisinin güncel olmasına da dikkat etmeyi unutmayınız. Kontrol etmek için buraya tıklayın.
Reklamlar Hakkında:
Malumunuz internette yayın yapan birçok site gibi bizimde gelir kaynağımız yayınladığımız reklamlardır. Bunun için siteminize bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeyecek ve sizi çok rahatsız etmeyecek reklamlar yerleştirdik.
Sitemizden En İyi Performansı Almak İçin Firefox Tarayacısını Tercih Etmenizi Öneriyoruz.
 Etiketler: Osmanlı Tokadı 4. Bölüm Tek Parça izle, Osmanlı Tokadı 4. Bölüm Tek Parça full izle, Osmanlı Tokadı son bölüm tek parça, Osmanlı Tokadı HD izle, Osmanlı Tokadı dizisi izle, Osmanlı Tokadı Son Bölüm izle, Osmanlı Tokadı tek parça izle,
 Açıklama: Osmanlı Tokadı izle, Osmanlı Tokadı tek part, Osmanlı Tokadı 4. Bölüm Tek Parça full hd izle, Osmanlı Tokadı 4. Bölüm Tek Parça online tek parça izle, Osmanlı Tokadı 4. Bölüm Tek Parça 4 Mayıs 2013 Cumartesi izle, Osmanlı Tokadı tek parça full izle, Osmanlı Tokadı 720p HD izle, Osmanlı Tokadı 4 Mayıs 2013 Cumartesi izle, Osmanlı Tokadı kesintisiz izle
Bölüm Açıklaması: Osmanlı Tokadı'nın bir önceki bölümünde Doğan ve Şahin, İstanbul'u Konstantina sanmıştı. Kızını almak için gelen Alexandros ise ikiliye ikinci şoku yaşatmıştı. Yeniçeriler ile İskender arasında bir kovalamaca başladı. Diğer yandan Alexandros'u bulmaya çalışan ekip Prof. Şemsettin'i ikna etmek zorunda da kaldı. İskender'i ele geçirmek için acemice bir plan yapan Şahin ve Doğan, kendilerini nezarette bulmuştu. İskender ise Doğan ile Şahin'in biletini kesmiş ve onlara zarar vermek için harekete geçmişti. Fatih ile İstanbul ise ilginç bir şekilde bir araya gelmişti. Aşk oyunu ve can telaşı arasında yeniçeriler silah nedir bilmezken otomatik silahlarla karşılaşmıştı. 4 Mayıs Cumartesi akşamı TRT 1 ekranlarında yayımlanacak olan Osmanlı Tokadı 4. Bölüm Fragmanı ve Özeti çok yakında! TRT 1'in en yeni komedi dizisi Osmanlı Tokadı 4. Bölümüyle 4 Mayıs Cumartesi akşamı seyirciyle buluşuyor! 4 Mayıs Cumartesi 19:50 “Tarih bugünü teftişe geliyor!” Şemsettin Hoca’nın başı Eyüp sırtlarında ateşlediği toplar yüzünden belaya girer. Yağmurdan kaçayım derken doluya tutulan Şemsettin Hoca fermanda işaret edilen sultanın hayatta tek istikrarı kaybetmek olan bizim Fatih olduğunu öğrenir ve fakat Fatih tam da bu esnada babasının kabri başında İstanbul’u terk etmeye hazırlanmaktadır. Fatih’in sultan olduğunu öğrenen Şemsettin Hoca, onun bu şehirde kalmasını gerektirecek bir sebep arar ve babasının katiliyle imarethaneyi kurşunlayanın aynı kişi olduğunu söyler. Bu, Fatih’i İstanbul’da kalmaya ikna eder ancak intikamını almış bir katil olarak… Kötüler kötüsü İskender öyle bir plan yapar ki Şemsettin Hoca ve yeniçerilerimiz Doğan ile Şahin bir anda kendilerini yirmi birinci yüzyıl düzenine başkaldırırken bulurlar: Fatih’i ceza evine girmeden kaçırmak zorundadırlar! Eterli mendilin insanı bayıltabileceğinden dahi habersiz olan yeniçerilerimiz bu kaçırma işini başarabilecek mi dersiniz? Onlar başarsa bile bakalım Fatih kaçmak istiyor mu? İskender’in kötülük planı tıkır tıkır işleyecek mi? Olur olmaz bütün soruların cevabı ve daha fazlası Osmanlı Tokadı’nın 4. Bölümüyle ekranda!

Dizi Hakkında: Duka filmin yapımcılığını yönetmenliğini ise Mustafa Şevki Doğan’ın yaptığı Osmanlı Tokadı’nın çekimleri sürüyor. Osmanlı döneminden günümüze ışınlanan iki yeniçerinin yaşadığı olayların konu edildiği dizideki yeniçerilerin günümüze geliş sahnesi çekildi. Osmanlı döneminden günümüze ışınlanan ve gözlerini musalla taşında açan Uğur Çavuşoğlu ve Alper Kul saatlerce musalla taşı üstünde çalıştı. Çevrede ki vatandaşların meraklı bakışları önünde çekilen sahnede vatandaşlar çekimlere ilgi gösterirken sahneyi cep telefonlarıyla da kayıt etmeyi ihmal etmedi. Dizinin yönetmeni Mustafa Şevki Doğan yıllardır sürdürdüğü geleneğini bozmadı. Doğan, dizinin ilk sahnesinin çekimine sette görev yapan yaşça büyük set çalışanına “motor” dedirtti.

 Yorum Yap
Küfür, Hakaret ve İnançlara Saldırı İçeren Yorumlar Yayınlamayacaktır. Güvenlik Numarası Hatası Durumunda Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyiniz.
 Osmanlı Tokadı 4. Bölüm Tek Parça Yorumları

Dizinin Diğer Bölümleri


Copyright © 2012-2013 dizi-izlet.org All rights reserved.
Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşımm sitelerinden alınmaktadır.Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. SiteMap