Huzur Sokağı 29. Bölüm Tek Parça izle 5 Nisan 2013 izle | Full HD Tek Parça Dizi izle 
Reklamı Kapat
  • Part 1
 Tarih: 05.04.2013
 Hit: 1612
Videolar Açılmadığında: Sayfayı yenileyin ve tekrar oynatmayı deneyin.Sorunun devam etmesinde, yorum kısmından bize bildirin, en kısa sürede yenilenecektir. Açılmamasının diğer nedeni dns sorunları olabilir. Bunun Çözümü Olarak Google Dns Ayarlarını Kullanmanızı Öneriyoruz.Ayarlamak İçin Tıklayın. Flashplayer eklentisinin güncel olmasına da dikkat etmeyi unutmayınız. Kontrol etmek için buraya tıklayın.
Reklamlar Hakkında:
Malumunuz internette yayın yapan birçok site gibi bizimde gelir kaynağımız yayınladığımız reklamlardır. Bunun için siteminize bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeyecek ve sizi çok rahatsız etmeyecek reklamlar yerleştirdik.
Sitemizden En İyi Performansı Almak İçin Firefox Tarayacısını Tercih Etmenizi Öneriyoruz.
 Etiketler: Huzur Sokağı 29. Bölüm Tek Parça izle, Huzur Sokağı 29. Bölüm Tek Parça Tek Parça, Huzur Sokağı 29. Bölüm Tek Parça Full HD izle, Huzur Sokağı son bölüm tek parça, Huzur Sokağı HD izle, Huzur Sokağı Son Bölüm izle, Huzur Sokağı tek parça,
 Açıklama: Huzur Sokağı izle, Huzur Sokağı tek part, Huzur Sokağı 29. Bölüm Tek Parça full hd izle, Huzur Sokağı 29. Bölüm Tek Parça online tek parça izle, Huzur Sokağı 29. Bölüm Tek Parça 5 Nisan 2013 Cuma izle, Huzur Sokağı tek parça full izle, Huzur Sokağı 720p HD izle, Huzur Sokağı 5 Nisan 2013 Cuma izle, Huzur Sokağı kesintisiz izle
Bölüm Açıklaması: Huzur Sokağı'nın bir önceki bölümünde Necati, Feyza ile Bilal'in evlilik kararı aldıklarını duyup cesaretlenerek Şükran'a karşı duygularını açmaya başlamıştı. Şükran ise Necati'nin kendisiyle ilgili duygularının farkında olmamıştı. Emre'nin kendisine yakın davranmaya çalışması Şükran'ı rahatsız etmiş ve onun bazı davranışlarını görmezden gelmeye çalışmıştı. Feyza'ya tutkulu bir aşkla bağlı olan Selim'in duyguları önlemez şekilde yoğunlaştı. Selim'in Feyza tutkusu hastalıklı bir hal alırken Bilal'le evlilik kararları iki aileyi de büyük bir gerginliğin ortasına attı. 5 Nisan Cuma akşamı ATV ekranlarına gelecek olan Huzur Sokağı 29. Bölüm Özeti ve Fragmanı çok yakında. Huzur Sokağı, 29. Bölümü ile 5 Nisan Cuma akşamı ATV'de!

Dizi Hakkında: "Aşkın iğnesiyle dikilen dikiş, kıyamete kadar sökülmez imiş..." Ünlü yazar Şule Yüksel Şenler'in aynı adlı eserinden esinlenerek çekilen dizi, herkesin büyük özlem duyduğu huzurlu bir semtin aynı mahallesinde yaşayan birbirine zıt iki kişinin yaşadığı dramatik ve ibret verici aşk hikâyesini ekrana getiriyor. Bambaşka dünyaların insanları olan Feyza ve Bilal'in ölümsüz aşkını anlatan dizide Feyza'yı Selin Demiratar, Bilal'i ise Kutsi canlandırıyor. Dizinin diğer oyuncuları ise; Güven Hokna, Sinem Öztürk, Gökhan Mete, Nilgün Kasapbaşoğlu, Yeşim Salkım, Suavi Eren, Hakan Eratik, Toygun Ateş, Fatma Karanfil, Fevza Çıpa, Halef Tiken, Toygun Ateş, Fatoş Sılan, Belgin Erdoğan, Ülkü Taşkın, Gülşah Buzlu.

 Yorum Yap
Küfür, Hakaret ve İnançlara Saldırı İçeren Yorumlar Yayınlamayacaktır. Güvenlik Numarası Hatası Durumunda Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyiniz.
 Huzur Sokağı 29. Bölüm Tek Parça Yorumları

Dizinin Diğer Bölümleri


Copyright © 2012-2013 dizi-izlet.org All rights reserved.
Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşımm sitelerinden alınmaktadır.Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. SiteMap