Güzel Çirkin 3. Bölüm Tek Parça izle 15 Temmuz 2013 izle | Full HD Tek Parça Dizi izle 
Reklamı Kapat
  • Part 1
 Tarih: 15.07.2013
 Hit: 1297
Videolar Açılmadığında: Sayfayı yenileyin ve tekrar oynatmayı deneyin.Sorunun devam etmesinde, yorum kısmından bize bildirin, en kısa sürede yenilenecektir. Açılmamasının diğer nedeni dns sorunları olabilir. Bunun Çözümü Olarak Google Dns Ayarlarını Kullanmanızı Öneriyoruz.Ayarlamak İçin Tıklayın. Flashplayer eklentisinin güncel olmasına da dikkat etmeyi unutmayınız. Kontrol etmek için buraya tıklayın.
Reklamlar Hakkında:
Malumunuz internette yayın yapan birçok site gibi bizimde gelir kaynağımız yayınladığımız reklamlardır. Bunun için siteminize bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeyecek ve sizi çok rahatsız etmeyecek reklamlar yerleştirdik.
Sitemizden En İyi Performansı Almak İçin Firefox Tarayacısını Tercih Etmenizi Öneriyoruz.
 Etiketler: Güzel Çirkin 3. Bölüm Tek Parça izle, Güzel Çirkin 3. Bölüm Tek Parça Full izle, Güzel Çirkin son bölüm tek parça, Güzel Çirkin HD izle, Güzel Çirkin dizisi izle, Güzel Çirkin tek parça hd izle, Güzel Çirkin Son Bölüm izlet hd,
 Açıklama: Güzel Çirkin izle, Güzel Çirkin tek part, Güzel Çirkin 3. Bölüm Tek Parça full hd izle, Güzel Çirkin 3. Bölüm Tek Parça online tek parça izle, Güzel Çirkin 3. Bölüm Tek Parça 15 Temmuz 2013 Pazartesi izle, Güzel Çirkin tek parça full izle, Güzel Çirkin 720p HD izle, Güzel Çirkin 15 Temmuz 2013 Pazartesi izle, Güzel Çirkin kesintisiz izle
Bölüm Açıklaması: Geçtiğimiz bölümde Murat'ın görevini kötüye kullandığını düşünen Nazlı, Murat'ın aleyhinde bir dilekçe yazdı. Nazlı'nın bu hareketi şubede ki herkes tarafından dışlanmasına neden oldu. Bu durumdan da Murat'ı sorumlu tutan Nazlı'nın hayatında hiçbir şey yolunda gitmemektedir. Murat ise nişanlısı Nagehan'ın ve kendi ailesinin düğün baskısından iyice bunalır. Nagehan ile evlenmek istemeyen Murat düğünü ertelemek için yeni yeni bahaneler üretir. Nazlı'nın kendisine karşı takındı olumsuz tavırdan iyice rahatsız olmaya başlayan Murat Nazlı'yı polis olmanın bir aile olmak demek olduğunu hatırlatır. Bir tek kişiye yapılan haksızlığın herkese yapılmış olacağını söyledi. Bu hafta ekranlara gelecek olan bölümde Nazlı ile Murat geçicide olsa sulh yapıyor. Birlikte çalışmak zorunda olduklarını kabullenen Murat ile Nazlı'yı yepyeni bir olay bekliyor. Bir antikacının faili meçhul bir şekilde öldürülmesi görevi Cinayet masasının cevval komiserleri Murat ve Nazlı'nın oluyor. Geçen hafta gerilen oklar bu hafta daha ılımlı bir ortama bırakıyor yerini. Ne olursa olsun Murat evlenecek. Nişanlısı Nagehan ve Nagehan'ın babası Murat'a Haber vermeden evi tuttular bile. Murat'ın korkulu rüyaları gerçek mi olur? Güzel ve Çirkin merakla beklenen ve yeni maceralar ile dolu 3. Bölümü ile 15 Temmuz pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

Dizi Hakkında: İki farklı ekol, iki farklı kişilik, iki farklı bakış açısı, tek bir olay... Murat ve Nazlı beraber çalışmaya başlarlar. Çözmeye çalıştıkları ilk olayda, kişiliklerinden meslek anlayışlarına, olaylara yaklaşımlarından ürettikleri çözümlere, eğitimlerinden hayata bakışlarına kadar her konuda aralarında derin bir uçurum olduğu anlaşılır. Bu kaba, sürekli şarkı türkü söyleyen, espri yaptığını zanneden, dağınık, disiplinsiz adam Nazlı’yı hiç şaşırtmamıştır. Değil halkın güvenliği, bir evcil hayvanın bile güvenliği bu beceriksiz adama emanet edilemez. Onun gibi polisler yüzünden adalet sistemi işlememekte, insan hakları ihlal edilmektedir. Onun gibiler yüzünden Emniyet Teşkilatı’nın imajı zedelenmektedir. Murat için ise durum kabustan farksızdır. Burnu büyük, uzlaşmaz, herkesi küçük gören okullu bir kızla çalışmaktadır artık. Gelir gelmez göz boyamak için dosyalara gömülmüş, sağa sola emirler yağdırmaya başlamıştır. Ama dünyadan haberi yoktur aslında. Emniyet teşkilatının imajını, özel korumalı sitelerde büyümüş bu kız çocuğu mu kurtaracaktır? Nazlı’ya her baktığında için için gülmektedir. Onun İstanbul’un bu en civcivli bölgesinde birkaç günden fazla dayanamayacağını düşünmektedir. Tek yapması gereken sabretmektedir. Nasıl olsa Nazlı kısa süre sonra ağlayarak bir masa başı görevine geçmek isteyecektir. Neredeyse her konuda zıtlaşan Nazlı ve Murat’ın uzlaşabildikleri tek nokta var. Kendilerine gelen her cinayeti çözmek, katilleri yakalamak ve dosyayı kapatmak… Bunun için de bir şekilde beraber çalışmayı öğrenmek zorundalar.

 Yorum Yap
Küfür, Hakaret ve İnançlara Saldırı İçeren Yorumlar Yayınlamayacaktır. Güvenlik Numarası Hatası Durumunda Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyiniz.
 Güzel Çirkin 3. Bölüm Tek Parça Yorumları

Dizinin Diğer Bölümleri


Copyright © 2012-2013 dizi-izlet.org All rights reserved.
Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşımm sitelerinden alınmaktadır.Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. SiteMap