Güzel Çirkin 1. Bölüm 4. part izle 1 Temmuz 2013 izle | Full HD Tek Parça Dizi izle 
Reklamı Kapat
 Tarih: 01.07.2013
 Hit: 5330
Videolar Açılmadığında: Sayfayı yenileyin ve tekrar oynatmayı deneyin.Sorunun devam etmesinde, yorum kısmından bize bildirin, en kısa sürede yenilenecektir. Açılmamasının diğer nedeni dns sorunları olabilir. Bunun Çözümü Olarak Google Dns Ayarlarını Kullanmanızı Öneriyoruz.Ayarlamak İçin Tıklayın. Flashplayer eklentisinin güncel olmasına da dikkat etmeyi unutmayınız. Kontrol etmek için buraya tıklayın.
Reklamlar Hakkında:
Malumunuz internette yayın yapan birçok site gibi bizimde gelir kaynağımız yayınladığımız reklamlardır. Bunun için siteminize bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeyecek ve sizi çok rahatsız etmeyecek reklamlar yerleştirdik.
Sitemizden En İyi Performansı Almak İçin Firefox Tarayacısını Tercih Etmenizi Öneriyoruz.
 Etiketler: Güzel Çirkin 1. Bölüm izle, Güzel Çirkin 1. Bölüm Full izle, Güzel Çirkin son bölüm tek parça, Güzel Çirkin HD izle, Güzel Çirkin dizisi izle, Güzel Çirkin tek parça hd izle, Güzel Çirkin Son Bölüm izlet hd,
 Açıklama: Güzel Çirkin izle, Güzel Çirkin tek part, Güzel Çirkin 1. Bölüm full hd izle, Güzel Çirkin 1. Bölüm online tek parça izle, Güzel Çirkin 1. Bölüm 1 Temmuz 2013 Pazartesi izle, Güzel Çirkin tek parça full izle, Güzel Çirkin 720p HD izle, Güzel Çirkin 1 Temmuz 2013 Pazartesi izle, Güzel Çirkin kesintisiz izle
Bölüm Açıklaması: Kanal D, yaz sezonunda ekranını canlandırmak için yeni bir polisiye macera dizisini seyirciyle buluşturuyor. Ali Sunal ve Naz Elmas'ın başrolde oynayacağı Güzel Çirkin 1 Temmuz Pazartesi akşamı başlıyor. Birbirine tamamen zıt iki karakter olan Komiser Nazlı ve Komiser Murat, cinayet masasında birlikte çalışmak ve birbirlerine tahammül etmek zorundadır. Erler Film'in yapımcılığında ekrana gelecek olan Güzel Çirkin'de Hanımın Çiftliği dizisinden tanınan Mehmet Çevik de Asayiş Şube Müdürü Şevik karakteriyle rol alıyor. Oyuncu kadrosunda ayrıca Cahit Gök, Gözde Türkpençe, Mehmet Çevik, Ali İpin ve Mihriban Er de görev alıyor. Sert görünen ancak hayata oldukça esprili bir pencereden bakan Murat Komiser, girdiği her ortamda hareketleriyle ve mırıldandığı türkülerle dikkat çekmektedir. Okulda son derece başarılı olan ve eğitimini yurt dışında tamamlayan Nazlı Komiser de Komiser Murat kadar işinin ciddiye almaktadır. En büyük hayali olan cinayet masasında çalışmak nihayet gerçek olacaktır. Birbirinden farklı karakterlere sahip bu iki insan cinayet masasındaki görevleri sebebiyle birlikte çalışmak zorunda kalacaktır. Özellikle Komiser Murat bu duruma itiraz etse de birbirlerine katlanmak zorunda kalacaklardır. Oyuncular: Naz Elmas (Nazlı), Ali Sunal (Murat), Cahit Gök (Şenol), Mihriban Er (Nazlı Anne), Ali İpin (Nusret), Nazan Diper (Zeliha), Mehmet Çevik (Asayiş Şube Müdür),Pamir Pekin (Serdar), Gözde Türkpençe (Nagehan),Kamil Güler (Kemal),Gizem Denizci (Aydan),Didem Soydan (Lena)

Dizi Hakkında: İki farklı ekol, iki farklı kişilik, iki farklı bakış açısı, tek bir olay... Murat ve Nazlı beraber çalışmaya başlarlar. Çözmeye çalıştıkları ilk olayda, kişiliklerinden meslek anlayışlarına, olaylara yaklaşımlarından ürettikleri çözümlere, eğitimlerinden hayata bakışlarına kadar her konuda aralarında derin bir uçurum olduğu anlaşılır. Bu kaba, sürekli şarkı türkü söyleyen, espri yaptığını zanneden, dağınık, disiplinsiz adam Nazlı’yı hiç şaşırtmamıştır. Değil halkın güvenliği, bir evcil hayvanın bile güvenliği bu beceriksiz adama emanet edilemez. Onun gibi polisler yüzünden adalet sistemi işlememekte, insan hakları ihlal edilmektedir. Onun gibiler yüzünden Emniyet Teşkilatı’nın imajı zedelenmektedir. Murat için ise durum kabustan farksızdır. Burnu büyük, uzlaşmaz, herkesi küçük gören okullu bir kızla çalışmaktadır artık. Gelir gelmez göz boyamak için dosyalara gömülmüş, sağa sola emirler yağdırmaya başlamıştır. Ama dünyadan haberi yoktur aslında. Emniyet teşkilatının imajını, özel korumalı sitelerde büyümüş bu kız çocuğu mu kurtaracaktır? Nazlı’ya her baktığında için için gülmektedir. Onun İstanbul’un bu en civcivli bölgesinde birkaç günden fazla dayanamayacağını düşünmektedir. Tek yapması gereken sabretmektedir. Nasıl olsa Nazlı kısa süre sonra ağlayarak bir masa başı görevine geçmek isteyecektir. Neredeyse her konuda zıtlaşan Nazlı ve Murat’ın uzlaşabildikleri tek nokta var. Kendilerine gelen her cinayeti çözmek, katilleri yakalamak ve dosyayı kapatmak… Bunun için de bir şekilde beraber çalışmayı öğrenmek zorundalar.

 Yorum Yap
Küfür, Hakaret ve İnançlara Saldırı İçeren Yorumlar Yayınlamayacaktır. Güvenlik Numarası Hatası Durumunda Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyiniz.
 Güzel Çirkin 1. Bölüm Yorumları

Dizinin Diğer Bölümleri


Copyright © 2012-2013 dizi-izlet.org All rights reserved.
Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşımm sitelerinden alınmaktadır.Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. SiteMap