Farklı Desenler 122. Bölüm izle 23 Haziran 2013 izle | Full HD Tek Parça Dizi izle 
Reklamı Kapat
  • Part 1
 Tarih: 23.06.2013
 Hit: 5154
Videolar Açılmadığında: Sayfayı yenileyin ve tekrar oynatmayı deneyin.Sorunun devam etmesinde, yorum kısmından bize bildirin, en kısa sürede yenilenecektir. Açılmamasının diğer nedeni dns sorunları olabilir. Bunun Çözümü Olarak Google Dns Ayarlarını Kullanmanızı Öneriyoruz.Ayarlamak İçin Tıklayın. Flashplayer eklentisinin güncel olmasına da dikkat etmeyi unutmayınız. Kontrol etmek için buraya tıklayın.
Reklamlar Hakkında:
Malumunuz internette yayın yapan birçok site gibi bizimde gelir kaynağımız yayınladığımız reklamlardır. Bunun için siteminize bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeyecek ve sizi çok rahatsız etmeyecek reklamlar yerleştirdik.
Sitemizden En İyi Performansı Almak İçin Firefox Tarayacısını Tercih Etmenizi Öneriyoruz.
 Etiketler: Farklı Desenler 122. Bölüm izle, Farklı Desenler 122. Bölüm Full izle, Farklı Desenler son bölüm tek parça, Farklı Desenler HD izle, Farklı Desenler dizisi izle, Farklı Desenler tek parça izle, Farklı Desenler Son Bölüm izle,
 Açıklama: Farklı Desenler izle, Farklı Desenler tek part, Farklı Desenler 122. Bölüm full hd izle, Farklı Desenler 122. Bölüm online tek parça izle, Farklı Desenler 122. Bölüm 23 Haziran 2013 Pazar izle, Farklı Desenler tek parça full izle, Farklı Desenler 720p HD izle, Farklı Desenler 23 Haziran 2013 Pazar izle, Farklı Desenler kesintisiz izle
Bölüm Açıklaması: Yıldırım Şerefi öldürüyor. Yasin annesini kurtarmanın yollarını arıyor. Hayalet yakalanıyor. Farklı Desenler Feride heyecanla devam ediyor. 122. bölümde tutuklanan Şeref Yıldırım tarafından kurşunlanıyor. Şeref son nefesinde Yasin'den Feride'yi kurtarması için söz alıyor. Aziz komiser sonunda Hayaleti yakalıyor. Yasin babasına verdiği sözden dolayı Feride'yi kurtarmak için harekete geçer ve hem annesini kurtarmayı hem babasının intikamını almak için yemin eder. Dizinin başrol oyuncusu Şeref karakterini canlandıran Burak Demir 122.Bölümünde dizi`den öldürülerek ayrılacaktır.

Dizi Hakkında: FARKLI DESENLER: FERIDE HAKKINDA Bir kadın ailesini bir arada tutmak için neleri göze alabilir? Feride, hayatının en zor dönemlerinden birini yaşıyor. Şimdi çocuklarını korumak için daha çok çabalamak zorunda. Kaybedilen bir aşk, dağılan hayatlar ve her şeye rağmen yeniden ayağa kalkabilmek üzerine etkileyici bir öykü.

 Yorum Yap
Küfür, Hakaret ve İnançlara Saldırı İçeren Yorumlar Yayınlamayacaktır. Güvenlik Numarası Hatası Durumunda Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyiniz.
 Farklı Desenler 122. Bölüm Yorumları

Dizinin Diğer Bölümleri


Copyright © 2012-2013 dizi-izlet.org All rights reserved.
Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşımm sitelerinden alınmaktadır.Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. SiteMap