Bizim Okul 1. Bölüm Tek Parça izle 2 Şubat 2013 izle | Full HD Tek Parça Dizi izle 
Reklamı Kapat
  • Part 1
 Tarih: 02.02.2013
 Hit: 778
Videolar Açılmadığında: Sayfayı yenileyin ve tekrar oynatmayı deneyin.Sorunun devam etmesinde, yorum kısmından bize bildirin, en kısa sürede yenilenecektir. Açılmamasının diğer nedeni dns sorunları olabilir. Bunun Çözümü Olarak Google Dns Ayarlarını Kullanmanızı Öneriyoruz.Ayarlamak İçin Tıklayın. Flashplayer eklentisinin güncel olmasına da dikkat etmeyi unutmayınız. Kontrol etmek için buraya tıklayın.
Reklamlar Hakkında:
Malumunuz internette yayın yapan birçok site gibi bizimde gelir kaynağımız yayınladığımız reklamlardır. Bunun için siteminize bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeyecek ve sizi çok rahatsız etmeyecek reklamlar yerleştirdik.
Sitemizden En İyi Performansı Almak İçin Firefox Tarayacısını Tercih Etmenizi Öneriyoruz.
 Etiketler: Bizim Okul 1. Bölüm Tek Parça izle, Bizim Okul 1. Bölüm Tek Parça online tek parça, Bizim Okul 1. Bölüm Tek Parça Full HD izle, Bizim Okul Son Bölüm izle, Bizim Okul HD izle, Bizim Okul tek parça, Bizim Okul son bölüm tek parça,
 Açıklama: Bizim Okul izle, Bizim Okul tek part, Bizim Okul 1. Bölüm Tek Parça full hd izle, Bizim Okul 1. Bölüm Tek Parça online tek parça izle, Bizim Okul 1. Bölüm Tek Parça 2 Şubat 2013 Cumartesi izle, Bizim Okul tek parça full izle, Bizim Okul 720p HD izle, Bizim Okul 2 Şubat 2013 Cumartesi izle, Bizim Okul kesintisiz izle
Bölüm Açıklaması: Öğrenciler okulun bahçesinde haylazlık yapmaktadır. Yeni atanan müdür Ayfer'in okulda ilk günüdür. Bu sırada Ayfer isminde bir öğrenci velisi okula gelir. Yeni müdürün isminin de Ayfer olmasından dolayı okul müdürünün bayan olduğu sanılır. Bu sırada gerçek okul müdürü Ayfer Bey okula gelir. Müdür Ayfer, öğretmenler odasına gelince kim olduğu ortaya çıkar. Sınıfın en haylaz öğrencilerinden oluşan 10-A sınıfının, yeni Müdür Ayfer'den kurtuluşu yoktur.

Dizi Hakkında: Bizim Okul; öğrencilerin derslerde yeni bilgiler öğrenirken, aynı zamanda birlikte eğlenmeyi, sağlam dostluklar kurmayı, zor zamanlarında arkadaşlarının yanında olmayı öğrendiği bir hayat okulu… Okulun haylaz öğrencilerinin bir araya geldiği 10-A sınıfı ise öğretmenlerin korkulu rüyası… Usta oyuncu Zeki Alasya'nın okul müdürü Gestapo Ayfer'i canlandıracağı dizide, müthiş bir kadro bir araya geldi. Herkesin kendinden bir parça bulacağı Bizim Okul, 2 Şubat Cumartesi günü atv'de başlıyor!

 Yorum Yap
Küfür, Hakaret ve İnançlara Saldırı İçeren Yorumlar Yayınlamayacaktır. Güvenlik Numarası Hatası Durumunda Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyiniz.
 Bizim Okul 1. Bölüm Tek Parça Yorumları

Dizinin Diğer Bölümleri


Copyright © 2012-2013 dizi-izlet.org All rights reserved.
Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşımm sitelerinden alınmaktadır.Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. SiteMap