Benim İçin Üzülme 13. Bölüm izle 29 Ocak 2013 izle | Full HD Tek Parça Dizi izle 
Reklamı Kapat
 Tarih: 29.01.2013
 Hit: 3529
Videolar Açılmadığında: Sayfayı yenileyin ve tekrar oynatmayı deneyin.Sorunun devam etmesinde, yorum kısmından bize bildirin, en kısa sürede yenilenecektir. Açılmamasının diğer nedeni dns sorunları olabilir. Bunun Çözümü Olarak Google Dns Ayarlarını Kullanmanızı Öneriyoruz.Ayarlamak İçin Tıklayın. Flashplayer eklentisinin güncel olmasına da dikkat etmeyi unutmayınız. Kontrol etmek için buraya tıklayın.
Reklamlar Hakkında:
Malumunuz internette yayın yapan birçok site gibi bizimde gelir kaynağımız yayınladığımız reklamlardır. Bunun için siteminize bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeyecek ve sizi çok rahatsız etmeyecek reklamlar yerleştirdik.
Sitemizden En İyi Performansı Almak İçin Firefox Tarayacısını Tercih Etmenizi Öneriyoruz.
 Etiketler: Benim İçin Üzülme 13. Bölüm izle, Benim İçin Üzülme 13. Bölüm online tek parça, Benim İçin Üzülme 13. Bölüm Full HD izle, Benim İçin Üzülme son bölüm tek parça, Benim İçin Üzülme Son Bölüm izle, Benim İçin Üzülme HD izle, Benim İçin Üzülme tek parça,
 Açıklama: Benim İçin Üzülme izle, Benim İçin Üzülme tek part, Benim İçin Üzülme 13. Bölüm full hd izle, Benim İçin Üzülme 13. Bölüm online tek parça izle, Benim İçin Üzülme 13. Bölüm 29 Ocak 2013 Salı izle, Benim İçin Üzülme tek parça full izle, Benim İçin Üzülme 720p HD izle, Benim İçin Üzülme 29 Ocak 2013 Salı izle, Benim İçin Üzülme kesintisiz izle
Bölüm Açıklaması: Kars'a geri dönen Buke ve Davut hiç de hoş karşılanmazlar. Harun'un, Buke'nin peşinden gittiğini öğrenen Niyazi'nin eli kolu bağlıdır. Şahin, Bahar'ı geri kazanmaya çalışırken yolu hep Sinan'la kesişmektedir. Sinan ve Bahar arasındaki yakınlaşma Irmak'ı da olayların içine çekecektir.

Dizi Hakkında: İstanbul'dan Batum'a, Kars'tan Artvin'e uzanan, orijinal hikayesi Mahsun Kırmızıgül'e ait olanbir aşk masalı Benim İçin Üzülme. Karadeniz'in iki köklü ailesinin oğulları, yakın arkadaş ve kan kardeşi olan Niyazi ve Harun, Karadeniz'e mevsimlik çalışmak için doğudan işçi olarak gelmiş Buke'ye aşık olurlar. Bu aşk iki aileyi de acıyla tanıştıracak ve bitmeyecek bir tartışmayı başlatacaktır.

 Yorum Yap
Küfür, Hakaret ve İnançlara Saldırı İçeren Yorumlar Yayınlamayacaktır. Güvenlik Numarası Hatası Durumunda Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyiniz.
 Benim İçin Üzülme 13. Bölüm Yorumları

Dizinin Diğer Bölümleri


Copyright © 2012-2013 dizi-izlet.org All rights reserved.
Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşımm sitelerinden alınmaktadır.Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. SiteMap